33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

21-12-2018

У Рівненській ОДА обговорили діяльність у сфері запобігання та протидії домашньому насильству


Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталія Яцюк взяла участь у підсумковому засіданні обласної координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми. Вона відбулась у Рівненській ОДА під головуванням директора департаменту соціального захисту населенння Олексія Шамака.

Під час заходу голови районних та міських координаційних рад через відеозв’язок розповіли про впровадження державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в районах області. Про підсумки реалізації проекту "Поширення національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми" у Рівненській області розповіла голова ГО «Центр «Чайка» Лариса Гунько.

Зазначимо, що в рамках загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» також діє пріоритетний напрямок: захист прав жінок і дітей – протидія домашньому насильству.
– Були прийняті законопроекти, спрямовані на протидію і запобіганню домашньому насильству. Без сумніву, для їх ефективної реалізації потрібна взаємодія органів влади, правоохоронних органів, громадськості. Долати замовчувану проблему насильства в сім’ї можна лише спільними зусиллями, – зазначила Наталія Яцюк.