33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

21-12-2018

Із секретарями сільських рад Березнівщини обговорили питання вчинення нотаріальних дій


Кущовий-семінар навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування Березнівського району відбувся у в Березнівській районній державній адміністрації у четвер, 20 грудня.

Участь у семінарі взяли начальник ГТУЮ у Рівненській області Оксана Сальчук, начальник відділу з питань нотаріату Євгенія Курсик, головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Юлія Філатова, приватний нотаріус Березнівського районного нотаріального округу Володимир Трембіцький.

- Питання забезпечення якісними нотаріальними послугами сьогодні актуальне для мешканців сільської місцевості. Обговорили із секретарями сільських рад Березнівщини новації, які пропонує Мін’юст для покращення доступу громадян до послуг нотаріату, - розповіла Оксана Сальчук.

Під час навчання розглянули питання щодо вчинення нотаріальних дій посадовими особами місцевого самоврядування, а саме: загальні правила вчинення нотаріальних дій, реєстрацію заповітів у cпадковому реєстрі, оформлення нотаріально посвідчених документів та розгляд типових помилок при їх посвідченні, проблемні питання при видачі дублікатів свідоцтв про право власності на будівлі.

Також, посадових осіб органів місцевого самоврядування було проінформовано про правопросвітницький проект Мінюсту «Я МАЮ ПРАВО!».