33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

19-12-2018

Оксана Сальчук взяла участь в урочистостях з нагоди 15-річчя юридичного факультету МЕГУ


Начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук привітала із 15-річчям юридичний факультет Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука. Разом із начальником Рівненського міського відділу ДВС Павлом Якобчуком вона взяла участь у роботі наукової конференції, присвяченій ювілейній даті. З вітальними словами до присутніх звернулися ректор МЕГУ Анатолій Дем’янчук, декан юридичного факультету Андрій Матвійчук та інші запрошені гості.

Крім того, з нагоди свята був підписаний договір про співпрацю між юридичними факультетом та Рівненською юстицією і Рівненським міським відділом ДВС. Співпраця передбачає обмін досвідом між працівниками установ, проведення спільних науково-практичних конференцій, семінарів, стажування для студентів.

- Насправді ми співпрацюємо вже давно. І будемо й надалі продовжувати цю гарну традицію. Адже факультету є чим пишатися: великий професійний колектив, серед якого не тільки доктори, професори наук, а й практики юриспруденції - судді, адвокати, криміналісти. Високий рівень підготовки та відмінні знання студентів. А тому переконана, що наша співпраця і надалі буде продуктивною та ефективною. Ми завжди готові надати студентам можливість застосувати свої знання на практиці, запрошуючи їх до нас на стажування та роботу. Багато випускників розпочинали і успішно будують свою кар’єру й надалі. Світ змінюється на наших очах, в сфері юстиції впроваджуються реформи, новації, зміни. Сподіваюсь, що знання, навики та вміння студентів, здобуті під час навчання на факультеті, стануть чудовою основою для того, щоб майбутні юристи ставали агентами змін в країні. – зазначила Оксана Сальчук.