33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

17-12-2018

Правові уроки провели в школах Гощанського району


Уроки для учнів 9-11 класів на тему «Права людини», «Стоп булінг» та «Поняття насильства у сім’ї» відбулися у Синівській школі Гощанського району.

Під час занять провідний спеціаліст Гощанського районного відділу ДРАЦС Оксана Панай спільно з начальником Гощанського бюро правової допомоги Сергієм Дубичем роз’яснили школярам права дитини, як запобігти дискримінації та насильству в школі, що таке булінг та його види, розповіли про заходи, спрямовані на запобігання цього явища, поняття насильства у сім’ї та відповідальність за нього.

А провідний спеціаліст відділу ДРАЦС Наталія Гупалюк та державний виконавець Гощанського районного відділу ДВС Вікторія Калько провели урок «Права людини» для десятикласників Гощанської загальноосвітньої школи. В рамках уроку висвітлили питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту.

Правопросвітницькі заходи на Гощанщині відбулися в рамках Всеукраїнського тижня права. Під час уроків діти отримали багато нової та корисної інформації, правові знання, які допоможуть їм в реалізації своїх прав. А також дізналися про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», зокрема про кампанії із захисту прав дітей.