33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

17-12-2018

На Рівненщині державні виконавці відзначають професійне свято благодійністю


Благодійною акцією відзначають своє професійне свято державні виконавці на Рівненщині. Вони завітали до дітей із багатодітної родини, із неповної родини із вітаннями і подарунками з нагоди Дня працівника державної виконавчої служби та напередодні Дня Святого Миколая.

Зокрема, працівники Рівненського міського відділу ДВС відвідали Людмилу Сагайдовську, яка виховує чотирьох дітей, одна з яких з інвалідністю. В якості подарунків малеча отримала сертифікати на придбання цифрової техніки, канцелярських товарів та солодощі.

Серед дітей, які отримали подарунки, й 13-річна Лідія із Квасилова, Рівненського району. Дівчинка дуже любить читати і мріє стати вчителькою української мови. На жаль, нині на шляху до її мрії існує перешкода – хвороба. У Лідії від народження короткозорість.

– Їй потрібне дороговартісне лікування, а коштів на нього не вистачає. Тому ми дуже вдячні за допомогу. Адже тепер маємо можливість на зимових канікулах пройти курс лікування, – розповіла мама Лідії Світлана Шуманська.

За словами заступника начальника з питань державної виконавчої служби- начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Вячеслава Бедикайла, така акція відбувається вперше.

– Хотілося зробити щось приємне та корисне для діток, які потребують більше уваги, піклування, допомоги, для тих діток, турбуватися про яких, на жаль, забуває один із батьків. Бо працюючи у напрямку стягнення аліментів, ми бачимо багато таких історій, коли один із батьків забуває про свій батьківський обов’язок. А напередодні свят кожна дитина мріє про диво. То ж ми вирішили хоч і трішки, але долучитися до його створення. Хотіли перш за все допомогти тим дітям, яким потрібне лікування. Адже здоров’я найцінніше, що є у людини, – зазначив Вячеслав Бедикайло.