33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

13-12-2018

У Рівненській юстиції відбувся семінар для державних реєстраторів


Cемінар для державних реєстраторів організувано Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області у середу, 12 грудня.

Спікерами на заході виступили представники Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та Рівненської філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи».

З вступним словом на семінарі виступила заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Неля Ковальова, наголосивши на важливості проведення заходу.

Віктор Боденчук, голова Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, обговорив з державними реєстраторами питання щодо погодження з територіальними органами Антимонопольного комітету проектів рішень органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які можуть вплинути на конкуренцію, зокрема, про створення суб’єктів господарювання.

Презентували оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – Наталія Клименко, завідувач сектору по підтримці інформаційних систем, та Василь Суходольський, інженер з комп’ютерних систем І категорії сектору технічного супроводження Рівненської філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи».

Наталія Миколаївна в режимі реального часу продемонструвала, як необхідно вчиняти реєстраційні дії в оновленому Реєстрі. Підводячи підсумки, представники Рівненської філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи» узагальнили пропозиції щодо вдосконалення Реєстру та питання, які виникли в державних реєстраторів під час презентації нового програмного забезпечення.