33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

10-12-2018

Про права людини розповіли дев'ятикласникам Рівненського НВК №19


З метою формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави, сьогодні 10 грудня працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області провели для учнів 9-х класів Рівненського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» № 19, Всеукраїнський урок на тему «Права людини», з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Учні із задоволенням слухали обрану тему, задавали питання, які їх цікавили та висловлювали свої думки.

Під час заходу також проведено консалтинг інформаційного, освітнього та виховного характеру на тему "Стоп булінг" в рамках реалізації правопросвітницької кампанії Мін’юсту #ЗупинимоБулінгРазом, оскільки діти повинні знати свої права, користуватися ними і знати, що робити та до кого звертатися, коли твої права порушують, та вміти захистити себе відповідно до законів.

Адже одним із найважливіших завдань в Україні є будівництво правової, соціальної, демократичної держави, головними принципами якої повинні бути верховенство закону та дотримання прав і свобод людини. Великого значення набувають правова освіта та правове виховання молоді, завдяки яким формується їх свідомість і правова культура.