33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

05-12-2018

Виїзний прийом громадян у Мочулищенській сільській раді


Працівниками нотаріату Рівненської юстиції та приватним нотаріусом був проведений виїзний прийом громадян у Мочулищенській сільській раді.

В рамках роботи виїзної громадської приймальні провідним спеціалістом відділу з питань нотаріату Михалевичем Д.А. та приватним нотаріусом Дубровицького районного нотаріального округу Чубаєм О.М. було надано правові консультації жителям сіл Мочулище, Крупове та Червоне. Громадян цікавили питання щодо спадщини, оформлення майнових прав на нерухоме майно та порядок присвоєння кадастрового номера земельним ділянкам. Усім громадянам, що звернулися до громадської приймальні за отриманням консультації було надано правову допомогу відповідно до норм чинного законодавства.

Також, в рамках виїзної громадської приймальні провідний спеціаліст відділу з питань нотаріату ознайомив місцевих жителів та посадових осіб Мочулищенської сільської ради із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та роздав тематичні буклети розроблені Міністерством юстиції України.