33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

08-11-2018

У Рівному тривають інформаційні кампанії в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!"


Рівненська юстиція продовжує інформувати рівнян про реалізацію правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!". У різних куточках Рівного розміщені сітілайти, з яких можна дізнатися про такі пріоритетні напрямки проекту, як #СтопНасильство та #ЧужихДітейНеБуває.

Стягнення на користь дітей, які живуть в неповних сім’ях, заборгованості зі сплати аліментів –
один з ключових і пріоритетних напрямків роботи юстиції. Другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, який вступив в силу 28 серпня цього року, разом із новаціями попереднього пакету закону від 6 лютого, надав виконавцям багато ефективних інструментів впливу на неплатників аліментів.

Мета кампанії «СтопНасильство» - формування нульової толерантності до цього явища, інформування про зміни до законодавства, «гарячі лінії» та адреси для звернення за допомогою для жертв домашнього насильства, про обов’язок повідомляти про випадки домашнього насильства свідків, про відповідальність для кривдників.

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» можна знайти на сайті prаvo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги Мін’юсту).