33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

02-11-2018

Магістри Рівненського державного гуманітарного університету дізнались про документаційну діяльність під час реєстрації громадських організацій та про проект «Я МАЮ ПРАВО!»


В Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області відбувся круглий стіл на тему «Роль управління юстиції з правового забезпечення документаційної діяльності під час реєстрації громадських організацій. Учасниками були магістри Рівненського державного гуманітарного університету та працівники Управління юстиції.

Під час проведення заходу, в.о. заступника начальника Управління державної реєстрації – начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Галина Кирилюк ознайомила студентів з особливостями реєстрації громадських організацій та роль управління юстиції з правового забезпечення таких формувань.

Про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» розповіла начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ірина Матаєва.

Після круглого столу, працівники юстиції організували для студентів ознайомчу екскурсію по Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області, де кожен охочий ставив питання, яке його цікавило.