33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

26-10-2018

Правові консультації отримали жителі Сарненського району


Юридичні консультації отримали мешканці Сарненського району. Сьогодні, 26 жовтня на Сарненщині працювала мобільна група із надання безоплатної правової допомоги. Члени мобільної групи відвідали, зокрема, Степанську селищну раду та Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Консультували громадян начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Оксана Сальчук та заступник начальника з питань державної реєстрації Неля Ковальова. Виїзд відбувся в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

- Правопросвітницька робота з людьми є важливою і пріоритетною частиною роботи команди юстиції. Тому ми виїжджаємо у райони області, зокрема, віддалені села і містечка, щоб надати людям юридичні консультації. Адже не всі можуть приїхати до обласного центру за правовою допомогою. А питань та проблем, які хвилюють громадян є чимало - від оформлення спадщини чи призначення субсидії до стягнення аліментів і земельних питань. Також більш детально розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та найбільш важливі і актуальні напрямки, за якими ми працюємо в рамках проекту. Це такі як посилення відповідальності за несплату аліментів #ЧужихДітейНеБуває, протидія домашньому насильству та цькуванню у школі #СтопНасильство і #СтопБулінг, законопроект 9140 щодо уповноважених осіб Мін’юсту, покликаних надавати жителям сільської місцевості якісні, зручні, доступні послуги у сфері нотаріату#МінЮстДляСела, - розповіла Оксана Сальчук.