33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

18-10-2018

Безоплатні правову допомогу отримали жителі Корецького району


Мешканці Кореччини отримали правові консультації. Сьогодні, 18 жовтня мобільна група із надання безоплатної правової допомоги працювала у Крилівській сільській раді. А також відвідала Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання Корецького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

- Як і більшість людей, мешканців Кореччини хвилюють здебільшого питання субсидії, оренди землі, пільги. Також піднімались проблеми позбавлення батьківських прав, домашнього насильства, стягнення моральної та матеріальної шкоди. Разом із представником системи безоплатної правової допомоги проконсультували мешканців з усіх болючих питань, - зазначила начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук. -
Крім того, розповіла мешканцям району про Закон 9140, покликаний надавати жителям сільської місцевості якісні, зручні, доступні послуги у сфері нотаріату через уповноважених осіб Мін’юсту. На щастя, великих проблем із доступом до нотаріальних послуг тут не мають. Утім люди позитивно оцінюють таку ініціативу Мін’юсту і погоджуються, що за необхідності звертатимуться за послугами уповноваженої особи. Тож ж працюємо далі. Аби якомога більше мешканців Рівненщини знали свої права та вміли їх захистити.

Також, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» під час консультацій громадянам розповіли про права та механізми їх захисту. Окрім інформування, розповсюдили інформаційні буклети на різні теми.