33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

01-10-2018

На Рівненщині розпочався конкурс творчих робіт "Портрет державного виконавця" для школярів та студентів


Сьогодні, 1 жовтня на Рівненщині розпочався всеукраїнський конкурс творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді». Метою конкурсу є ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та популяризація професії виконавця серед молоді.

До участі у конкурсі запрошуються діти шкільного віку та студенти. Школярі можуть надсилати свої творчі роботи у форматі малюнка, вірша, есе. Студенти можуть надсилати вірші, брошури, буклети, презентації, відеоролики. 
Переможці конкурсу на обласному рівні (один школяр та один студент) візьмуть участь у всеукраїнському етапі конкурсу.

Автори найкращих робіт на всеукраїнському рівні будуть опубліковані в журналі «Бюлетень Міністерства юстиції України», на офіційному сайті Мін’юсту та сайтах Головних територіальних управлінь юстиції, а також нагороджені дипломами за кращі творчі роботи на урочистій церемонії в Міністерстві юстиції України.

То ж як ви, школярі та студенти, уявляєте роботу державного виконавця?

Зображайте свої думки та ідеї у малюнках, віршах чи інших творчих роботах та надсилайте з підписом (назва роботи, прізвище, ім'я, по-батькові автора, дата народження, навчальний заклад, адреса проживання та контактні дані (телефон, електронна адреса)) до Головного територіального управління юстиції у Рівненській області за адресою 33028, м. Рівне, вул.Замкова, 29, або на електронну пошту: info@rv.minjust.gov.ua. Роботи прийматимуть до 25 жовтня 2018 року.

Більше інформації за телефоном: (0362) 26-54-29 (Галина Федорівна Ліщук).

Фото ілюстративне