33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

28-09-2018

Мобільна група з надання БПД працювала у Будеражі Здолбунівського району


27 вересня, за участі першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталіїї Яцюк, начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації УДР Олени Міщур, заступника директора Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольги Мельник, працівника Департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Іванни Бороденко надавалася адресна правова допомога в селі Будераж Здолбунівського району.

Так, зокрема відвідали пацієнтів стаціонарного відділення для постійного проживання Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування та консультували громадян у Будеразькій сільській раді.

В основному питання, які цікавили людей, стосувалися порядку призначення субсидій, відшкодування витрат на тверде паливо, можливих шляхів розпорядження майном на користь третіх осіб, порядку переоформлення спадкового майна у випадку пропущення строку для прийняття спадщини, виплати коштів за користування земельною ділянкою без укладення договору оренди.

Також, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» під час консультацій громадянам та працівникам вищезазначених установ розповіли про права та механізми їх захисту. Окрім інформування, розповсюдили інформаційні буклети на різні теми.