33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

14-09-2018

Правові консультації отримали жителі Гощанського та Дубенського районів


Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги та одночасно робоча група для надання адресної правової допомоги працювала у Гощанському та Дубенському районах у четвер, 13 вересня.

Участь у роботі виїзної мобільної групи взяли начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук, заступник начальника з питань державної реєстрації-начальник Управління державної реєстрації Неля Ковальова, а також представники Департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.

Громадяни отримали консультації під час виїзного прийому у Горбаківській сільській раді Гощанського району. Людей цікавили, зокрема, питання зменшення розміру аліментів, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, встановлення факту смерті, подача документів для державної реєстрації шлюбу.

Адресну правову допомогу та відповіді на поставлені запитання отримали й підопічні стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Дубенського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що знаходиться у селі Верба, Дубенського району.

Актуальними були питання оформлення договору дарування квартири, виплати коштів за користування земельною ділянкою без укладення договору оренди, виплати компенсації за путівку, оформлення спадщини, отримання статусу фізичної особи-підприємця, оформлення права власності на нерухоме майно.