33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

13-09-2018

У Рівному обговорили актуальні аспекти державної реєстрації


Семінар на тему: «Актуальні аспекти державної реєстрації» відбувся у Рівному у середу, 12 вересня. Захід спільно організували Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області, Відділення Асоціації правників України в Рівненській області, Рада Адвокатів Рівненської області та Регіональний центр з надання БВПД у Рівненській області.

Представники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області обговорили з учасниками заходу практичні питання державної реєстрації громадських об’єднань, надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, окремих особливостей державної реєстрації прав та оскарження рішень, дій та бездіяльності у сфері державної реєстрації у позасудовому порядку.

Захід став першим після підписання меморандуму про співпрацю та є сертифікованим, що означає що учасники заходу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації від Ради Адвокатів Рівненської області.