33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

06-09-2018

Безоплатну правову допомогу отримали жителі села Оженин Острозького району


Працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області з представником Острозького бюро правової допомоги з робочим візитом відвідали село Оженин Острозького району, у середу, 5 вересня.

В Оженинській сільській раді працівники юстиції зустрілись із в.о. голови сільської ради, обговорили питання захисту прав власників та користувачів земельних ділянок, а також порядок визначення особи відповідальної за ведення військового обліку.

В рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги жителі села отримали правові консультації щодо порядку та підстав виплати аліментів, порядку призначення субсидії та підстав для відмови у її призначенні, підстав та процедури безоплатної передачі земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Крім того, під час вуличного інформування місцевих мешканців ознайомили із правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та поширили серед них інформаційні буклети.