33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

26-07-2018

Державні реєстратори Рівненщини підвищили свою кваліфікацію


Семінар з підвищення кваліфікації державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно відбувся в Управлінні державної реєстрації у четвер, 26 липня.

Участь у заході взяли державні реєстратори виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради Дубенського району та Рівненської філії КП «Реєстрація бізнесу» Коровинської сільської ради Недригайлівського району Сумської області. Навчання проводили працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів, відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації.

Під час семінару його учасники обговорили питання державної реєстрації оренди земельної ділянки; державної реєстрації права власності спадкодавця за заявою спадкоємця; надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; повідомлення власника об’єкта нерухомого майна; заборону вчинення реєстраційних дій; оскарження рішень, дій та бездіяльності державного реєстратора та суб’єкта державної реєстрації; порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації; формування та зберігання реєстраційних справ. А також розв’язували тестові завдання на ці теми.

Крім того, учасники заходу ознайомились із правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та отримали інформаційні буклети на теми: #СтопНасильство#АгроРейдериСтоп#ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду.