33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

17-07-2018

У Рівному обговорили актуальні питання у сфері державної реєстрації громадських формувань


Працівники Управління державної реєстрації провели навчально-тематичний семінар на тему: «Актуальні питання у сфері державної реєстрації громадських формувань». Захід відбувся у вівторок, 17 липня.
Участь у ньому взяли представники центрів надання адміністративних послуг Рівненської області.
Мета семінару - покращення процесу прийняття та видачі документів громадських формувань, що подаються для державної реєстрації через центри надання адміністративних послуг, як фронт-офіси.

Присутніх ознайомили з особливостями підготовки та оформлення документів окремих видів громадських формувань, строків їх розгляду, обмінялись практикою з вирішення спірних питань у сфері державної реєстрації, поділились думками.

Учасники заходу приділили увагу питанням взаємодії управління юстиції, як суб’єкта державної реєстрації громадських формувань, з фронт-офісами. Зокрема, обговорили результати спільної роботи у І півріччі 2018 року, проаналізували порядок передачі зареєстрованих документів до суб’єкта зберігання з використанням методичних матеріалів.

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації-начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Неля Ковальова ознайомила присутніх з основними реформами у системі органів юстиції, в тому числі з проектом «Он-лайн будинок юстиції» та його послугами та з особливостями загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».