33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

12-07-2018

"Я МАЮ ПРАВО!" на святкуванні річниці Костополя


Працівники Рівненської юстиції долучились до масштабного святкування дня народження міста Костопіль. Сьогодні районний центр Рівненської області відзначає свою 235 річницю з дня заснування. Для мешканців та гостей міста підготували різноманітну розважальну програму: виступи місцевих колективів художньої самодіяльності, ярмарку, виставки фотографій та дитячих малюнків, спортивно-розважальні ігри та святковий концерт.

А щоб громадяни не забували про свої права, працівники юстиції організували вуличне інформування та консультування містян. Просвітницький захід відбувся в рамках реалізації проекту Мін'юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

Як отримати аліменти, змусити боржника аліментів виплатити борг, як реалізувати своє право на виконання судового рішення, як оформити допомогу при народженні дитини, як і де можна зареєструвати шлюб у скорочені строки - на ці та інші питання костопільчан відповідали працівники Костопільських районних відділів ДВС та ДРАЦС.

Багатьох цікавило питання посилення відповідальності за несплату аліментів в рамках кампанії #ЧужихДітейНеБуває. Окрім цього, учасники свята мали можливість дізнатися про такі сервіси Мін’юсту, як «Он-лайн будинок юстиції», видачу свідоцтва про народження в пологовому будинку, звернення та запис на прийом до відділу з питань ДРАЦС через інтернет та інші.

Щоб знати, де знайти додаткову інформацію, костопільчани отримали інформаційні буклети на теми: #ЧужихДітейНеБуває, #СтопНасильство#ВиконанняРішенняСуду#АгроРейдериСтоп.