33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

09-07-2018

Юридичні консультації отримали мешканці Дубна


Працівники Управління державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області спільно з представником Дубенського бюро правової допомоги в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги здійснили виїзд у м. Дубно, у п’ятницю, 6 липня.

Консультування громадян відбулося у Центрі надання адміністративних послуг Дубенської міської ради. Актуальними були питання щодо державної реєстрації права власності на земельну ділянку, виділення земельної ділянки учасникам АТО, державної реєстрації фізичної особи-підприємця, а також надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Під час виїду для державних реєстраторів Дубенської міської ради та акредитованого суб’єкта КП «Архітектор» Дубенської міської ради провели семінар з підвищення кваліфікації, на якому розглянули питання щодо механізмів запобігання та протидії рейдерським захопленням, в тому числі повноважень, що надані державному реєстратору з цього напряму. Надали інформаційні матеріали, які розроблені відділом взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів. До заходу долучились державні нотаріуси Другої Дубенської державної нотаріальної контори Ольга Хомич та Оксана Хаєцька.

В рамках роботи мобільної точки працівники юстиції розповіли мешканцям про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та поширили інформаційні буклети.