33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

09-07-2018

Інформуємо мешканців Рівненщини, як захищати свої права


На Рівненщині інформують про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Зокрема, правоосвітню роботу організували у Радивилові.

Так, працівники районного відділу ДРАЦС розповіли про проект колективу управління державної казначейської служби України у Радивилівському районі, а працівники районного відділу ДВС зустрілись із працівниками Служби у справах дітей Радивилівської райдержадміністрації. Мешканцям Радивилова повідомили про такі важливі напрямки проекту, як #ЧужихДітейНеБуває#АгроРейдериСтоп#ЗупиниНасильство#МаскиШоуСтоп, поширили інформаційні буклети на ці теми та проінформували, куди можна звертатися за отриманням правових консультацій.

Також вуличне інформування відбулося у смт Млинів. Місцевим жителям про новації та реформи Мін’юту і захист прав громадян розповіли працівники районного відділу ДРАЦС.

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» можна знайти на сайті prаvo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги Мін’юсту).