33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

04-07-2018

У Рівному відзначають третю річницю створення Національної поліції України


Працівники Рівненської юстиції та Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги приєднались до відзначення третьої річниці створення Національної поліції України.

Привітати правоохоронців із «днем народження» прийшло чимало рівнян. Тож вони також отримали нагоду дізнатися більше про свої права, механізми їх захисту, а також куди звертатися за правовою допомогою. В рамках правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники юстиції та системи безоплатної правової допомоги надали рівнянам правові консультації з актуальних питань та поширили інформаційні буклети.

- Органи юстиції та система безоплатної правової допомоги мають разом із правоохоронною системою спільну місію – ми всі стоїмо на захисті прав громадян, допомагаємо у відновленні справедливості, намагаємося бути максимально відкритими та доброзичливими до людей, і, звичайно, працюємо над тим, аби піднімати правову свідомість наших громадян. Думаю, що підвищення рівня правових знань та правової грамотності сприятиме зменшенню кількості правопорушень, - зауважив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук. – А всіх поліцейських вітаю із професійним святом. Бажаю їм стійкості, мужності і здоров’я, щоб і надалі допомагати людям та забезпечувати порядок і безпеку.

З нагоди свята у центрі міста правоохоронці продемонстрували техніку та зброю. 
А для маленьких рівнян облаштували зону із дорогою та пішохідними переходами, підготували конкурси та розваги.