33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

20-06-2018

Мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги діяла у Млинові


Працівники Управління державної реєстрації спільно з представником Млинівського бюро правової допомоги в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги здійснили виїзд до смт Млинів, у вівторок, 19 червня.

Консультування громадян відбулося у ЦНАПі Млинівської районної державної адміністрації. Актуальними були питання реорганізації у галузі освіти, культури, спорту; присвоєння кадастрового номера земельній ділянці та отримання витягу з ДЗК, а також процедура призначення виплат при народженні дитини.

Також під час виїду для реєстратора Млинівської райдержадміністрації проведено захід з підвищення кваліфікації державних реєстраторів. На семінарі розглянули питання заходів запобігання та протидії рейдерським захопленням, в тому числі повноважень, що надані державному реєстратору з цього напряму. Державному реєстратору надали інформаційні матеріали на актуальні теми, розроблені відділом взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів.

Крім того, мешканцям міста під час вуличного консультування працівники юстиції розповіли про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та поширили інформаційні буклети.