33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

13-06-2018

У Рівненській юстиції відбувся семінар для юрисконсультів


Семінар для юрисконсультів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій, державних господарських об’єднань Рівненської області відбувся у Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області сьогодні, 13 червня

Участь у сьогоднішньому семінарі взяла й керівник експертної групи з правової обізнаності Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Олена Митник.

– Ми разом з органами державної влади, системою безоплатної правової допомоги маємо спільно працювати в одному напрямку – щоб якомога більше громадян отримували знання про свої права та механізми їх захисту. На жаль, нинішня ситуація з правовою обізнаністю громадян бажає кращого: не всі знають, куди звернутися за правовою консультацією, хто зможе допомогти у вирішенні юридичних проблем. А відтак справи затягуються і людина не в змозі вирішити наболіле питання. Тому ми, як юристи, маємо допомагати людям у цьому, навчати їх знати свої права і вміти їх захищати. На це і спрямований проект Мін’юсту “Я МАЮ ПРАВО!», - зазначила Олена Митник.

Разом з тим про нарахування субсидій розповіла юрисконсультам заступник начальника управління соціальних виплат та пільг-начальник відділу соціальних виплат Департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Роза Слободенюк. З присутніми обговорили порядок вирішення колективних трудових спорів. Детальніше про це розповіла головний спеціаліст з правової роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області Оксана Турчинська. Також юрисконсультів ознайомили з новинами в законодавстві.