33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

11-06-2018

Нотаріуси розповіли про "сільський нотаріат"


Завідувач Костопільської державної нотаріальної контори Андріана Матросова та заступник начальника відділу з питань нотаріату Вікторія Сударікова прийняли участь у семінарі для посадових осіб органів місцевого самоврядування. Організатор заходу - Обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Лектори розповіли слухачам про порядок проходження стажування уповноваженими посадовими особами органів місцевого самоврядування з питань оформлення спадкових прав в державній нотаріальній конторі чи у приватного нотаріуса, а також щодо вчинення окремих нотаріальних дій.

Варто зазначити, що реалізація "сільського нотаріату" спрямована на задоволення сільського населення доступними нотаріальними послугами щодо оформлення спадкових прав і органи юстиції відкриті до співпраці.

Крім того в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" представники юстиції ознайомили присутніх з вказаним проектом та розповсюдили інформаційні буклети.

Також під час проведення перевірки приватного нотаріуса Дубенського міського нотаріального округу Шмиги Маріанни, провідний спеціаліст відділу з питань нотаріату Анна Лендєл провела інформаційно-правову роботу в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!".
Місцеві жителі дізналися про громадянські права та механізми їх захисту та отримали інформаційні буклети і видання Мін'юсту.