33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

07-06-2018

З «Рівнеазоту» стягнули борги із зарплати


5 млн грн стягнули з арештованих рахунків ПрАТ «Рівнеазот» державні виконавці Рівненського міського відділу ДВС в червні 2018 року. З них 4, 5 млн грн. перерахували на користь 218 громадян для погашення заборгованості із заробітної плати.

Для стягнення коштів державні виконавці вживали заходи примусового виконання в порядку визначеному ЗУ «Про виконавче провадження». А саме арештували все майно та кошти належні боржнику, описали 145 одиниць транспортних засобів та спецтехніки, попередили керівництво боржника про подальше вилучення описаної техніки (в першу чергу такої яка незадіяна у виробництві тобто службового транспорту посадових осіб), а також керівника підприємства попередили про застосування до нього обмеження в праві виїзду за кордон.

Зазначимо, що на виконанні у Рівненському міському відділі державної виконавчої служби перебуває зведене виконавче провадження по стягненню заборгованостей із ПрАТ «Рівнеазот», в тому числі по стягненню заборгованостей по заробітній платі на користь фізичних осіб - 699 виконавчих проваджень на загальну суму 19 млн грн, з яких фактично виконано 533 виконавчих документа на загальну суму 15, 4 млн грн.