33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

07-06-2018

На Дубровиччині вручили 100-те свідоцтво про народження у пологовому відділенні


100-те свідоцтво про народження вручили працівники Дубровицького районного відділу ДРАЦС безпосередньо в пологовому відділенні Дубровицької центральної районної лікарні у середу, 6 червня.

Привітала молоду маму з народженням донечки Мирослави та вручила ювілейне свідоцтво про народження начальник відділу ДРАЦС Інна Протосавицька. Під час вручення свідоцтва мамі розповіли також й про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»та можливість захисту своїх прав.

У Дубровицькому районі пілотний проект Мін’юсту користується популярністю. Так, із 120 зареєстрованих відділом народжень - 100 осіб скористалися можливістю отримати свідоцтво безпосередньо у пологовому відділенні.

- Це одна із найбільш революційних новацій Мін’юсту. Така послуга є швидкою і головне зручною для батьків. Адже можна отримати свідоцтво про народження дитини прямо у палаті. Тож молоді батьки економлять зусилля і час, який можуть присвятити турботі та піклуванню про дитину, - зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук.

Також одночасно з реєстрацією народження можна подати заяву про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.