33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

07-06-2018

Безоплатну правову допомогу отримали мешканці Дубровиці


Працівники Управління державної реєстрації в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги здійснили виїзд до міста Дубровиця у вівторок, 5 червня.

У ЦНАПі Дубровицької райдержадміністрації заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області з питань державної реєстрації Неля Ковальова, працівники Управління державної реєстрації та головний спеціаліст Дубровицького бюро правової допомоги Наталія Райлян консультували громадян.

Актуальними були питання управління спадщиною, в складі якої є земельні ділянки, державної реєстрації права оренди на нерозподілені паї.

З працівниками ЦНАПу, представниками громадських організацій та органів місцевого самоврядування обговорили актуальні питання державної реєстрації змін до відомостей про громадські організації, що містяться у ЄДР, державної реєстрації статутів територіальних громад.

Захід з підвищення кваліфікації державних реєстраторів дозволив розглянути питання заходів запобігання та протидії рейдерським захопленням, в тому числі повноважень, що надані державному реєстратору з цього напряму. Державним реєстраторам надано інформаційні матеріали на актуальні теми, розроблені відділом взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів.

Крім того, учасникам заходів розповіли про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та поширили інформаційні буклети на теми: «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?» та інші.