33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

04-06-2018

У Рівненській обласній бібліотеці грали у вікторину «Дитина мала, але має права»


Начальник відділу та провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Олена Фідря та Наталія Лушнікова-Кваша, інтегратор Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Подоляк та Ольга Купай, працівники патрульної поліції спільно з працівниками читальної зали Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відкрили літню терасу з правової розминки «Знай свої права, дитино».

З юних літ людина часто потрапляє в ситуації, коли необхідно знати свої права та обов’язки, розуміти, до кого можна звернутися за допомогою. Для цього у дітей слід формувати правову свідомість та правову культуру змалечку.

Працівники юстиції та правозахисники в доступній та цікавій для дітей формі розповіли про «Декларацію прав дитини» та ухвалення «Конвенції про права дитини», ознайомили з основними правами дитини та з прикладами їх порушення в Україні. Школярі також пограли в гру-вікторину «Дитина мала, але має права» та виявили інтерес до книжкової виставки «Право для всіх».