33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

04-06-2018

Рівненська молодь побувала у "Країні дитинства"


Інтелектуально-розважальну програму «Країна дитинства – країна мрій» для молоді організували працівники відділу сімейного читання Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

Турбота про дітей, захист їх прав є одним з важливих обов’язків дорослих. Наша держава дбає про дітей, але є випадки, коли права порушуються. Тож цікавою і корисною була вікторина в ігровій формі «Наші права – щасливе дитинство» за участі фахівців Рівненської юстиції Дарії Панасюк, членів Координаційної ради молодих юристів Лілії Радчук та Ольги Кулай.

- Ми розповіли про права дітей, закріплені в Конвенції про права дитини. Лейтмотивом заходу став слоган «Свої права ти добре знай, їх вивчай і пам’ятай». Відвідувачі літнього табору мали можливість отримати інформацію про норми поведінки в громадських місцях, школі, вдома, розглянули конкретні ситуації з порушення прав людини. Вони перевірили набуті знання та активно проявили себе, відповідаючи на запитання. Життєві приклади змусили присутніх замислитись над необхідністю знати, поважати та дотримуватись законів України, - розповіла Дарія Панасюк.

В рамках заходу відкрилась також виставка-порадник «Абетка права», яку спільно організували провідний спеціаліст ГТУЮ у Рівненській області Наталія Лушнікова-Кваша та працівники відділу сімейного читання.