33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

01-06-2018

У Рівному радились, як захищати права дітей


Начальники Рівненських міських відділів державної виконавчої служби Павло Якобчук та ДРАЦС Галина Давидюк взяли участь у спільній нараді служби у справах дітей Рівненського міськвиконому, присвяченій правам дитини.

Учасниками заходу також були директор обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Сергій Якобчук, регіональний координатор Альянсу "Україна без Сиріт" Тарас Блащук, старший інспектор з ювенальної превенції Рівненського відділу поліції ГУНП України в Рівненській області, директор Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Алла Негрей, старший інспектор Рівненського МРВ з питань пробації Тетяна Малько.

Начальник міського відділу ДРАЦС зупинилась, зокрема, на питаннях прав та обов’язків батьків та дітей, виявлення дітей стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження, документування дітей ромської національності. А також розповіла про пілотний проект Міністерства юстиції щодо реєстрації народження безпосередньо в закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи.