33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

01-06-2018

Мобільна група з надання безоплатної правової допомоги працювала у Корецькому районі


Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги по населених пунктах Рівненської області працювала у місті Корець у четвер, 31 травня. Громадян консультували заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації Неля Ковальова, працівники Управління державної реєстрації та представник Корецького бюро правової допомоги.

Темами для обговорення стали питання оренди земельних ділянок та робота «антирейдерського штабу», повідомлення власника об’єкта нерухомого майна та користувача земельної ділянки. Громадськість Кореччини цікавили питання, пов’язані з державною реєстрацією громадських організацій та внесення змін до відомостей, що містяться в ЄДР. Актуальними також були питання контролю у сфері державної реєстрації та роботи Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

У Корецькій райдержадміністрації відбувся семінар з підвищення кваліфікації державних реєстраторів, під час якого розглядали питання запобігання та протидії рейдерським захопленням, в тому числі повноважень, що надані державному реєстратору з цього напряму. Державні реєстратори отримали інформаційні матеріали на актуальні теми, розроблені відділом взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів.

З метою популяризації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» під час виїзного консультування фахівці також розповсюдили інформаційні буклети.