33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

25-05-2018

Керівники первинних профспілкових організації Рівненщини дізнались про новації законодавства


У четвер, 24 травня працівники Управління державної реєстрації взяли участь у семінарі для керівників первинних профспілкових організацій Рівненської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу.

Про актуальні питання у сфері державної реєстрації профспілкових організацій, в тому числі внесення змін до відомостей про юридичну особу, електронні он-лайн сервіси Міністерства юстиції України розповіла в.о. заступника начальника Управління державної реєстрації–начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Галина Кирилюк.

Із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО»!, антирейдерськими ініціативами Міністерства юстиції України та особливостями реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна, учасників заходу ознайомила начальник відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Олена Медведюк.

Також з метою популяризації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» учасники заходу отримали інформаційні буклети, розроблені Міністерством юстиції України та Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області в рамках зазначеного проекту.