33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

18-05-2018

Працівники Управління державної реєстрації з робочим візитом відвідали Березнівщину


У четвер, 17 травня працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області з робочим візитом відвідали місто Березне. У місті зустрілись з представниками громадських організацій, аграрного бізнесу Березнівщини. Також в районному центрі діяла мобільна точна доступу до системи безоплатної правової допомоги.

Під час зустрічі з головою Березнівської райдержадміністрації Віталієм Люшиним заступник начальника ГТУЮ з питань державної реєстрації- начальник Управління державної реєстрації Неля Ковальова обговорила перспективи розвитку відділів державної реєстрації актів цивільного стану та центрів надання адміністративних послуг, ситуацію щодо захисту прав власників та користувачів земельних ділянок в районі.

В рамках круглого столу з громадськими організаціями обговорили питання, пов’язані з державною реєстрацією громадських організацій та внесення змін до відомостей, що містяться в ЄДР.

Відбулося й спілкування з представниками аграрного бізнесу Березнівщини. Актуальними були питання державної реєстрації права користування невитребуваними частками (паями), управління спадщиною.

Захід з підвищення кваліфікації державних реєстраторів дозволив розглянути питання запобігання та протидії рейдерським захопленням, в тому числі повноважень, що надані державному реєстратору з цього напрямку. Державним реєстраторам надано інформаційні матеріали на актуальні теми, розроблені відділом взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів.

Крім того, учасникам заходів розповіли про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та поширили інформаційні буклети.