33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

17-05-2018

У Рівному підвищували правову обізнаність громадян


Сьогодні, 17 травня провідний спеціаліст Рівненського районного відділу ДРАЦС в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" Іванна Білець провела вуличне інформування рівнян про те, як користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення та поширила буклети на теми "Як протидіяти домашньому насиллю?", "Не знаєш, як оформити договір оренди землі?", "Вимагають хабара за іспит чи навчання?".

Також спеціаліст ДРАЦСу поцікавилась у громадян щодо зручності пілотних проектів та якості надання онлайн-сервісів Міністерства юстиції України ("Шлюб за добу", реєстрація народження і місця проживання дитини безпосередньо в пологовому будинку, оформлення допомоги при народженні дитини онлайн).

Крім того, у Рівному діяв мобільний консультативний пункт. Сьогодні отримати правові консультації можна було поблизу автостанції "Чайка". У наметі працювали провідний спеціаліст Рівненського міського відділу ДРАЦС Валентина Рудика, інтегратор Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Подоляк і головний спеціаліст відділу з питань банкрутства Людмила Сидоренко-Бобровнік.