33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

17-05-2018

У Млинові надавали правові консультації за кавою


Правові консультації за філіжанкою кави отримували сьогодні, 17 травня жителі Млинова. У селищі організували правопросвітницький захід "Право за кавою". Юридичні консультації у неформальній атмосфері надавали начальник Млинівського районного відділу ДВС Алла Музичук, начальник Млинівського районного відділу ДРАЦС Олена Мотько, завідувач Млинівської державної нотаріальної контори Наталія Мельничук та спеціаліст Млинівського бюро правової допомоги Олександр Войцеховський.

- В рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли людям про права, механізм їх реалізації та захисту. Адже дуже часто громадяни просто не знають, куди і як їм необхідно звернутися за захистом і роз’ясненням цих прав, - зазначила Олена Мотько.

Млинівчан цікавили питання з різних сфер життя. Відтак фахівці проконсультували громадян щодо протидії корупції, виплати аліментів, проставлення апостиля, оренди землі, оформлення субсидії, захист бізнесу тощо.

- Люди дуже позитивно сприйняли таку нашу спільну ініціативу, адже в одному місці могли отримати відповіді на запитання з різних сфер життя. Сподіваємося, що сьогоднішня акція стане хорошою традицією і запорукою правової грамотності українського суспільства! - наголосила Наталія Мельничук.