33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

17-05-2018

Студентів Рівненського інституту права знайомили із професією державного виконавця


Працівники Головного територіального управління юстиції у Рівненській області побували у Рівненському інституті Київського університету права. Зустріч із студентами третього курсу відбулася в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та знайомства з потенційними держслужбовцями.

Зокрема, із студентами-юристами поспілкувалися начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщуктаніщук, його перший заступник Наталія ЯцюкЯцюк та заступник з питань державної виконавчої служби Вячеслав Бедикайло, а також начальник відділу кадрової роботи та державної служби Ruslana Brikovets.

Вони розповіли майбутнім юристам про реформи Мін’юсту та їх реалізацію на Рівненщині, проблеми та виклики, з якими доводиться зустрічатися у роботі. А також зосередили увагу на роботі державних виконавців, її перевагах та перспективах. І запросили молодь на стажування та роботу до Рівненської юстиції.

- Професія державного виконавця сьогодні актуальна, зважаючи на реформу виконавчої служби. Адже нині у нас діє змішана система виконавчого провадження, поряд із державними виконавцями працюють приватні. А тому розумна і ініціативна молодь неабияк потрібна. Ми готові і відкриті до співпраці з вишами. Аби не тільки у виконавчій службі, а й у інших напрямках працювали компетентні, молоді спеціалісти, - зазначив під час спілкування із студентами начальник Головного територіального управління в Рівненській області Микола Станіщук.