33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

16-05-2018

Юрисконсульти дізнались про новації законодавства


Сьогодні, 16 травня у Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області відбувся семінар для юрисконсультів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій, державних господарських об’єднань Рівненської області.

Про порядок інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги органам Національної поліції України про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою розповіли головний спеціаліст відділу Уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини в поліцейській діяльності Павло Бірук та заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Микола Павлюк.

Також темою обговорення на семінарі стало виконання рішень Європейського суду з прав людини та застосування практики Європейського суду, як джерела права в Україні. Крім того, юрисконсультів ознайомили з новинами в законодавстві.