33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

16-05-2018

У Рівному працювала мобільна група із боротьби з боржниками аліментів


Робоча мобільна група із ліквідації заборгованості зі сплати аліментів працювала із неплатниками у Рівному, у вівторок, 15 травня. Державні виконавці Рівненського міського відділу ДВС виїздили до десяти боржників. Тим, з якими вдалося зустрітися, державні виконавці вручили довідки про заборгованість щодо несплачених аліментів, провели відповідну роз’яснювальну роботу, попередивши про відповідальність за ухилення від сплати аліментів та новації закону #ЧужихДітейНеБуває.

На одного з горе-батьків склали протокол про вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст.183-1 КУпАП( притягнення до суспільно корисних робіт). В разі відсутності боржників за місцем проживання, їм залишили виклики та розрахунки заборгованості.

Зазначимо, що у 2018 році (станом на 10 травня) державні виконавці Рівненського міського відділу ДВС стягнули 5 мільйонів гривень аліментів на користь майже двох тисяч дітей. З них 2, 5 мільйони гривень стягнули у зв’язку з застосуваннях до боржника заходів, передбачених частинами 9 та 12 ЗУ "Про виконавче провадження".