33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

16-05-2018

Мешканці Сарн отримали правові консультації


Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги по населених пунктах Рівненської області працювала у місті Сарни у вівторок, 15 травня.

Правові консультації надавали працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області та Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Темами для обговорення стали питання оренди земельних ділянок, що перебувають в управлінні органу місцевого самоврядування та робота «антирейдерського штабу», повідомлення власника об’єкта нерухомого майна та користувача земельної ділянки. Актуальними також були питання контролю у сфері державної реєстрації та роботи Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

З метою популяризації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» під час виїзного консультування фахівці також розповсюдили інформаційні буклети, розроблені Міністерством юстиції України та Головним територіальним управління юстиції у Рівненській області в рамках проекту.