33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

11-05-2018

Жителів Мирогощанської ОТГ проконсультували щодо земельних питань


Мобільна точка з надання безоплатної правової допомоги діяла на Дубенщині. Працівники Головного територіального управління юстиції у Рівненській області, Рівненського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги та Департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА відвідали Мирогощанську об’єднану територіальну громаду для надання юридичних консультацій.

За словами першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталії Яцюк, найчастіше громадян, які звернулися за правовою допомогою, цікавили питання виділення земельного паю, реєстрація права на земельну ділянку, соціальний захист одиноких людей.

Також правові консультації та адресну безоплатну правову допомогу отримали працівники Мирогощанського дитячого будинку-інтернату. Серед питань, з якими зверталися люди були такі як звернення до суду в інтересах дитини, збільшення розміру аліментів, реєстрація місця проживання, спадкування за заповітом, реєстрація права власності, медична реформа (укладення договору з лікарем).

Під час консультування громадянам розповіли й про реалізацію на Рівненщині правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», зокрема таких напрямків як #ЧужихДітейНеБуває#СтопНасильство#АгроРейдериСтоп. Мешканці Дубенщини отримали також інформаційні буклети, розроблені в рамках проекту.