33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

11-05-2018

У Рівненському медичному коледжі говорили про право на освіту без корупції


#ХабарЗаНавчанняСтоп. У рамках всеукраїнського загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Ірина Матаєва та Олена Фідря разом із інспектором зв’язків з громадськістю Патрульної поліції Рівненської області Іванною Бояківською зустрілись із студентами та викладачами Рівненського державного медичного коледжу.

Під час спілкування з аудиторією проінформували присутніх про реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який є діючим за напрямками: #МаскиШоуСтоп#ЧужихДітейНеБуває#АгроРейдериСтоп, #ХабарЗаНавчанняСтоп та #ЗупиниНасильство, а також про сервіси Міністерства юстиції України.

Окрему увагу зосередили на кампанії #ХабарЗаНавчанняСтоп, метою якої є захист прав студентів шляхом подолання корупції в навчальних закладах. Під час зустрічі із молоддю обговорили питання захисту прав студентів на освіту без корупції, що робити, якщо вимагають хабара, та яка передбачена відповідальність за неправомірну вигоду.

Наприкінці зустрічі студенти ознайомились з методичними матеріалами Міністерства юстиції, розробленими у рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!».