33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

10-05-2018

У Рівному діяв мобільний консультативний пункт


Сьогодні, 10 травня, команда Рівненської юстиції влаштувала правопросвітницьку акцію на майдані Незалежності в обласному центрі. Отримати консультацію з різних питань мешканці Рівного мали можливість у наметовому мобільному пункті з надання безоплатної правової допомоги. Захід відбувся в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Фахівці з відділу з питань нотаріату, Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, Рівненського районного відділу ДРАЦС та місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідали на питання рівнян та розповідали їм, як діяти далі у тій чи іншій ситуації.

- Працівники юстиції продовжують правопросвітницьку роботу, розповідаючи рівнянам про права та механізми їх захисту, про роботу системи безоплатної правової допомоги. Адже громадяни повинні постійно вдосконалювати рівень своїх правових знань, підвищувати свою правову грамотність. Допомагати і сприяти цьому є одним із завдань Рівненської юстиції, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук.

З просвітницькою метою працівники юстиції розповсюдили серед рівнян інформаційні буклети на теми: «Аліменти», «Як виконати рішення суду», пам’ятки стягувачу та боржнику, «Вимагають хабара за іспит чи навчання?» та інші. Тож, тепер більше рівнян знатимуть про те, що юстиція – відкрита для людей і прагне допомогти їм дізнатися більше про свої права та навчити їх захищати.
Захищай свої права разом з Мін'юстом!