33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

10-05-2018

У Рівненській юстиції відбудеться семінар для юрисконсультів


Семінар для юрисконсультів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій, державних господарських об’єднань Рівненської області відбудеться у Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області у середу, 16 травня.

На семінарі розглянуть питання:
1. “Порядок інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги органам Національної поліції України про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою” – головний спеціаліст відділу Уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини в поліцейській діяльності Павло Бірук; адвокат – начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Світлана Бідюк.

2. “Виконання рішень Європейського суду з прав людини та застосування практики Європейського суду, як джерела права в Україні” - завідувач сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ірина Довженко.

3. “Нове в законодавстві” – провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталія Лушнікова-Кваша.

Семінар відбудеться за адресою: м. Рівне, Замкова, 29 в актовій залі Головного територіального управління юстиції у Рівненській області о 10.00.

Реєстрація учасників та додаткова інформація за тел. 26-77-98.