33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

05-05-2018

На Рівненщині підприємство повністю сплатило заборговану зарплату


10 998 гривень заборгованості з виплати заробітної плати стягнули державні виконавці Рокитнівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області з ТзОВ «Томашгородський кар’єр Розовий».

На примусовому виконанні у Рокитнівському районному відділі ДВС перебуває зведене виконавче провадження про стягнення заборгованості з ТзОВ «Томашгородський кар’єр «Розовий». Воно включало й виконавче провадження про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати на користь однієї особи у сумі 11276 гривень. Нещодавно на депозитний рахунок Рокитнівського районного відділу ДВС від підприємства-боржника надійшло 10998 гривень в рахунок погашення заборгованості з виплати зарплати. Відтак державний виконавець виніс постанову про закінчення виконавчого провадження.

– Кожна людина має отримувати зароблені кошти. І стягнення заборгованості із зарплати є одним із пріоритетних напрямків роботи державних виконавців. Також в рамках правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» діє такий напрямок, як «Я маю право на виконання рішення суду». Через нього ми прагнемо допомогти людям отримати вичерпну інформацію про те, як захистити своє право на оплату праці, – наголосив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук.

Станом на 1 травня у Рівненській області сім підприємств мають заборгованість по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами на загальну суму 14, 8 млн грн.