33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

02-05-2018

На Демидівщині неплатники аліментів сплачують борги


ДВС діє! Мобільна група відділу Демидівського районного відділу ДВС працює з боржниками. Так, минулого тижня з 26-ти боржників державні виконавці стягнули 37 625 гривень заборгованості з аліментів.

Наприклад, один із боржників сплатив сім тисяч гривень боргу з аліментів на утримання своєї доньки. Чоловік повинен сплачувати по 250 гривень щомісячно. Утім станом на перше травня мав заборгованість у розмірі 6925 гривень.

Як розповіла начальник Демидівського районного відділу ДВС Оксана Якимець, державний виконавець неодноразово направляв боржнику вимогу з’явитися до відділу ДВС та погасити борг. Однак боржник не з’являвся, тому що перебував на заробітках за кордоном. Відтак державний виконавець виніс постанову про арешт майна боржника. А також повідомив стягувача про те, що вона може звернутися до правоохоронних органів з заявою про притягнення боржника до кримінальної відповідальності за кримінальне
правопорушення, передбачене частиною першою статті 164 Кримінального кодексу
України.

Крім того, щодо неплатника аліментів були винесені постанови про встановлення тимчасового обмеження його у праві керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю, у праві виїзду за межі України. В результаті, до відділу ДВС з’явилася стягувач і надала письмову заяву про отримання особисто аліментів від боржника в сумі сім тисяч гривень.