33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

26-04-2018

У Рівному відбувся семінар про правове регулювання діяльності ТзОВ


Семінар «Правове регулювання діяльності товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю» для державних реєстраторів виконавчих органів селищної та міських рад, районних державних адміністрацій, акредитованих суб’єктів державної реєстрації та нотаріусів відбувся в управлінні юстиції у середу, 25 квітня.

Організаторами заходу стали відділ взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів і відділ розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Зі вступним словом виступила начальник Управління державної реєстрації – Неля Ковальова, акцентуючи увагу на актуальності проведення вказаного заходу.

Олена Медведюк, начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Рівненській області, розповіла учасникам про особливості Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», підготовку проекту Закону, його структуру та детально висвітлила питання створення товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю.

Про статутний капітал, вклади та частки учасників товариства, особливості виходу учасника з товариства та виплати дивідентів розповіла Лариса Савчук, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації.

Віра Гордійчук, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, виступила з доповіддю про поняття корпоративного договору, безвідкличної довіреності, значних правочинів та правочинів із заінтересованістю, а також про виділ та припинення товариства з обмеженою відповідальністю.

Питання управління товариством, компетенції загальних зборів учасників товариства, особливостей її скликання та прийняття рішень, повноважень наглядової ради та виконавчого органу товариства, аудиту фінансової звітності висвітлила у своїй доповіді Раїса Прокоп’юк, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Олена Медведюк виступила з доповіддю про зміни, що вносяться Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» до інших законодавчих актів України. Вказане питання викликало найбільшу дискусію серед учасників заходу та доповідачів.
З матеріалами семінару ви можете ознайомитись за посиланнями:
https://prezi.com/view/t8W1wq6vvDgr1XMFMNkP/
https://goo.gl/hfJxFu