33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

17-04-2018

На Рокитнівщині сплачують борги з аліментів


Державні виконавці продовжують працювати із злісними неплатниками аліментів. Так, 40,5 тисяч гривень боргу з аліментів погасив мешканець Рокитнівського району.

Як пояснює державний виконавець Рокитнівського районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Ольга Рудик, з 2013 року чоловік мав сплачувати 1/3 частку свого доходу. Оскільки боржник офіційно не працює, то сума, потрібна для сплати аліментів, вираховувалася відповідно до середньомісячної заробітної плати у районі. Утім чоловік сплачував лише по 500 гривень щомісяця, в результаті чого утворився борг.

Після винесення щодо нього постанов про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві полювання та користування зброєю боржник повністю погасив борг перед дітьми.

Також 12 квітня на Рокитнівщині працювала мобільна група із стягнення заборгованості зі сплати аліментів. Державні виконавці виїжджали до боржників, щоб встановити їхнє місце проживання та майновий стан, а також проводили з ними роз’яснювальну роботу. Тим, кого не було вдома, залишили повідомлення про виклик.