33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

12-04-2018

У Рівненській ОДА обговорили, як погасити заборгованість із виплати зарплати працівникам аеропорту


У Рівненській облдержадміністрації відбулася робоча нарада щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати ОКП «Міжнародний аеропорт «Рівне». Участь у нараді взяли представники аеропорту, Рівненської юстиції, РОДА та обласної ради. Учасники зустрічі обговорили нинішній стан справ підприємства та подальший алгоритм дій щодо погашення заборгованості по зарплаті.

За словами заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка, сьогодні перед урядом стоїть завдання забезпечити погашення боргу із виплати зарплати, а також стабільну роботу економічно активного підприємства. Таку позицію підтримує й Міністерство юстиції.

– Станом на 12 квітня по Рівненському аеропорту є 175 виконавчих проваджень на більш як мільйон гривень боргу із виплати зарплати. Органи державної виконавчої служби ведуть активну роботу та вживають всі законні заходи щодо ліквідації заборгованості по заробітній платі перед працівниками. Адже ми стоїмо на позиції, що кожна людина повинна отримати зароблені гроші незалежно від форми власності підприємства, – наголосив начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Микола Станіщук. – Думаю, що спільними зусиллями нам вдасться позитивно вирішити ситуацію із виплатою боргу із зарплати перед працівниками аеропорту.

Як зазначили представники Рівненського аеропорту, покращення ситуації можливе після початку рейсових польотів, перші з яких мають відбутися вже наприкінці квітня. То ж за результатами наради домовились про складення плану погашення заборгованості з виплати заробітної плати на найближчий час.